
14 / 40
balon je náš kamarád
pěkný holky a to tak cvičíte na balonu? Taky jdeme příští týden na cvičení tak taky začneme
24. bře 2010
tééda.. ahoj akvy, jdu vás pozdravit - moc vám to sluší!
24. kvě 2010

pěkný holky a to tak cvičíte na balonu? Taky jdeme příští týden na cvičení tak taky začneme
tééda.. ahoj akvy, jdu vás pozdravit - moc vám to sluší!
jste fešandy :o))