icon
14 / 40
balon je náš kamarád
avatar

jste fešandy :o))

23. bře 2010
avatar

pěkný holky a to tak cvičíte na balonu? Taky jdeme příští týden na cvičení tak taky začneme

24. bře 2010
avatar

tééda.. ahoj akvy, jdu vás pozdravit - moc vám to sluší!

24. kvě 2010