K občasnému odstříkání bohatě postačuje.
souhlasim mela sem v porodnici teda elektrickou a nedam na nid dopustit
2. srp 2014
Taky mám🙂
10. zář 2014
malej spí šest hodin v kuse a potřebuju mezitím odstříkat. Myslíš, že s tou medelou to půjde dobře a hlavně rychle?🙂 četla jsem, že z nalitých prsou to jde snáz než z prsou po kojení
4. led 2015
také máme a spokojenost
4. únor 2015

Souhlasim. Dokonce jsem od kamaradky dostala tu minielectric nebo, jak se jmenuje, a to jsem neodsala skoro nic.