Tak jsme koupili, jsem zvědavá, jak se jí v tom bude líbit. :-)
My jsme tuto chteli ale po vyzkouseni jsme koupili jinou, mala odmitala v sedacce sedet kvuli tomu pultiku hrozne ji to vadilo jak tam byla zapasovana , tak jsme nakonec nekoupili protoze sceny delala velike a to jsem tuto tak chtela:(
22. srp 2014
můžu se zeptat jak je tam dítě ukotvené? pásem? nebo jen tim pultíkem? hodně se nám líbí, asi do ní půjdeme
23. srp 2014
jaká je to kolekce prosím? 🙂
28. led 2015
ta barva je totiž krásná!! jaká to je? já všude vidím tu růžovo-fialovou.. ale tohle je celá fialová, že? 🙂
28. led 2015
alcar
autor@lennnia jo je cela fialova, ale obavam se, ze uz ji nesezenes. Je to podle me kolekce 2013. Nasla jsem ji tady v tomto odkaze, ale dostupnost je na dotaz. http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-788567-c...
28. led 2015

My mame Pallas 2-fix gold line 2014, a mala si zvykla rychle 🙂 i na ozuzlavani pultiku 😀