Super zavinovačka, používám do autosedačky i do kočárku.
alcar
autor@iw1984 je to Emitex zavinovacka do autosedacky letni. Ale je fakt tenka spis na jaro a podzim. A docela velka, mala do no jeste porad nedorostla. 🙂 Takze pokud chces kupovat, tak doporucuji koupit spis tuto letni verzi a pouzijete ji akorat na jaro. Zimu vyresis minikombinezkou treba a fusakem. 😉
13. zář 2014
do tý bych si zalezla z televize😀,taky dobrá....
17. zář 2014
Já si vždycky říkám, co všichni mají proti babičkovským dekám s rukávy k televizi ... já bych ji v křesle s knížkou užila maximálně 😀
7. led 2015

kde seženu? 🙂