alena36
autorTo by musel umět dobře mluvit....logopedie není jeho oblíbená činnost
7. bře 2016
Matěj taky ještě bojuje s písmenky, ale u zápisu to problém nebyl. Trénujeme sykavky a háčky, r umí jen ve slově trouba 🙂 a ř jsme ještě nezkoušeli. Prý do září času dost.
7. bře 2016
alena36
autorno Daník te\´d pomalu zvládá L, ještě ho čeká š, č, ž, r ř, jinak už celkem zvládá
8. bře 2016

Proč snad..., s tímhle může jít rovnou teď od září 🙂