
1 / 73
Můžu se zeptat kde jste koupili?? děkuju
10. čer 2013
alexyn
autor@fj třeba tady:
http://www.hastrmanek.cz/detail/akce-detsky-naf...
10. čer 2013
děkuji
10. čer 2013
Taky jsme měli pro Kubíčka. Kupovali jsme normálně v Globusu 🙂
10. čer 2013

Můžu se zeptat kde jste koupili?? děkuju
@fj třeba tady:
http://www.hastrmanek.cz/detail/akce-detsky-naf...
děkuji
Taky jsme měli pro Kubíčka. Kupovali jsme normálně v Globusu 🙂
Hezké album. Tak tohle už máme koupeno a Honzínek ho dostane k půlročnímu svátku a bereme mu ho v září na dovolenou 🙂 snad bude lepší počasí :(:(