icon
21 / 29
už leze....:-)
avatar

Jo,a kde? 🙂

25. srp 2010
avatar

tak takové břicho mám ve svém nejštíhlejším období :D a možná ani to ne ... :D :D

25. srp 2010
avatar

hele nekažte mi radost jo? 🙂) já jsem ráda, že už tam aspoň něco je

25. srp 2010
avatar

Teda, kdybys viděla to moje, to je mega bříško, ale ty ho máš takové nádherné maličké

25. srp 2010
avatar

ali a kde ti to roste ???--)))

25. srp 2010
avatar

to je ale malinký bříško 🙂

29. srp 2010
avatar

Nenech se tím stresovat =) já přesně takhle vypadala v prvním těhu, měla jsem z toho depky a nakonec měl brouček porodní váhu 3,5 kg a bříško mi začalo růst až kolem 30.tt =)

15. zář 2010