
21 / 29
už leze....:-)
tak takové břicho mám ve svém nejštíhlejším období :D a možná ani to ne ... :D :D
25. srp 2010
alienka24
autorhele nekažte mi radost jo? 🙂) já jsem ráda, že už tam aspoň něco je
25. srp 2010
Teda, kdybys viděla to moje, to je mega bříško, ale ty ho máš takové nádherné maličké
25. srp 2010
ali a kde ti to roste ???--)))
25. srp 2010
to je ale malinký bříško 🙂
29. srp 2010
Nenech se tím stresovat =) já přesně takhle vypadala v prvním těhu, měla jsem z toho depky a nakonec měl brouček porodní váhu 3,5 kg a bříško mi začalo růst až kolem 30.tt =)
15. zář 2010
Jo,a kde? 🙂