
20 / 29
19tt (18+5)
To si děláš srandu 😀 Dej sem už fotku s bříškem... 🙂 Mně příjde, že Ty snad vůbec nepřibereš!! Kde to miminko máš prosím tě??!! 🙂
8. zář 2010
ali teda takový bříško a žádný, no řeknu ti, že já mám teda větší a to nejsem těhu :o)(teda ještě nevim)
8. zář 2010
to je fakt vtip ne ? ty jo dej sem už tvoje břiško --)) to neni možný