
8 / 29
33tt
Ty bláho, to je maličkatý bříško 🙂
13. pro 2010
juu no slava už je znat že tam je mimi krasný -)
13. pro 2010
krásné bříško 🙂
13. pro 2010
no uz se malinkato rysuje, pockej, pak vyjede najednou, aspon ti zatim v nicem neprekazi 😉
13. pro 2010
No jéje, a kde je to miminko🙂.
13. pro 2010
Mooc krásné bříško 🙂
13. pro 2010
ali, závidění hodné bříško, ale aspoň, že už něco trošku začíná být vidět. :o)
13. pro 2010
Noooooo, to už je teda pupisko veliký 🙂 Ne fakt, hezké 🙂
16. pro 2010
teda takovy pupik jsem mela pred tehu 🙂, ale jo uz se tam rysuje 🙂
29. pro 2010
Kulatí se kulatí, ale pořád kde nic tu nic 🙂))) Krásnej pupíček k závidění ...