
5 / 29
36tt, obvod 96cm, +6kg
Při tomhle bříšánku se dá pochopit, že lidi u někoho přehlédnou těhotenství ... krásný jemný pupíček k závidění 🙂
5. led 2011
take zavidim, nechapu jak nekdo muze vypadat takhle a pak nekdo, jako ja, vypada jak balon 😀
5. led 2011
ty si akt děláš srandu, já vypadám takhle po večeři😉 😀
5. led 2011
Já chci taky taklé malinké bříško 🙂
5. led 2011
takové bříško já měla v 3měsíci asi 🙂
5. led 2011
nechápu kde to mimi je 😀
5. led 2011
to je fakt pidi pupík😀
5. led 2011
ali, krásný bříšánko, konečně je už trochu víc vidět, že čekáš miminko :o), opravdu záviděníhodnej pupíček..
5. led 2011
Holky, ono zas není úplně tolik co závidět. Mám podobné bříško a nebaví mě být furt exotem a středem pozornosti 😒
5. led 2011
krásné bříško 😀
6. led 2011
@imzadi to tak nechápu🙂. já byla taky jak přefouknutej balon😀. Ali moc hezkej pupíček, a a't už je mímo brzy s váma🙂
11. led 2011
provokatérko :o) tomu říkáš bříško v 9. měsíci :o) tohle jsem měla v pátým:o) sluší TI to :o)