
3 / 29
38tt
alienka24
autornjn je tam 🙂 a min.týden měla 2790g takže není nijak malinká
16. led 2011
taková garzonka no 🙂
16. led 2011
Älien náhodou tohle je už maxi pupek, ono se to na té fotečce sice moc nezdá, ale real už bude velikej viď? ... 🙂 tak ať se ti ještě pár dní ten pupendo dobře nosí tetuš a moc nepřekáží ...
16. led 2011
juu to je pupík už jak má bejt super--)
23. led 2011
No to je malinké roztomilé bříško. To já mám teď takové a to jsem 22tt. Vypadá to že ty jsi jedna z těch šťastnejch co nemá ani strie co?
24. led 2011
38tt??? a kams dala to dítě??? Já bych řekla tak 6. měsíc...