
3 / 7
obrázky do pokojíčku....
ÚÚÚÚŽASNÉ, jsem unešená, téééda, mohla by ses tím živit 🙂
Ten s tím sluníčkem mi namaluješ až budu mít mimi, jo??? 😀
8. říj 2010
Krasne.....🙂
2. lis 2010

ÚÚÚÚŽASNÉ, jsem unešená, téééda, mohla by ses tím živit 🙂
Ten s tím sluníčkem mi namaluješ až budu mít mimi, jo??? 😀
Krasne.....🙂
Ty jsou fakt krásný. Dětský a při tom vůbec ne nějak kýčovitý. moc pěkný