
4 / 5
Nebóój, hcg se zvětšuje po dvou dnech, takže druhý den čárka vůbec nemusí být silnější, také jsem to tak měla, dokonce mi přišla i slabší a bylo to úplně o.k 🙂 Jsou to krásné těhu čárečky, neměj žádné obavy 🙂
2. čer 2010

Nebóój, hcg se zvětšuje po dvou dnech, takže druhý den čárka vůbec nemusí být silnější, také jsem to tak měla, dokonce mi přišla i slabší a bylo to úplně o.k 🙂 Jsou to krásné těhu čárečky, neměj žádné obavy 🙂
je to tam..takhle jsem plašila také🙂.když jsem si dělala asi 15 test už jsem normálně blbla.....gratuluji k těhulkování