
1 / 13
jo fakt nádhera 🙂
15. dub 2010
alimak1
autortak vám ďakujem. To je pred otehotnením. Kde sú tie časy, keď som takto vyzerala. Teraz je zo mňa malá morská víla, či skôr veľryba? Ale ostal mi účes, ten mám stále rovnaký 🙂
15. dub 2010
ali, sluší ti to 😵
a myslim, že to teď není o moc horší, naopak 😉
16. dub 2010
moc ti to tu sluší 😎