Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
ZOO Dvůr Králové, asi neumím hledat... Dcera si přeje jit na safari + zoo. Chceme jet to safari mistnim truckem. Muzu koupit ráno vstupenky do zoo, třeba na 12h jet safari. A pak se zase vrátit do zoo? Nebo jsou to dvě oddělené věci? Děkuji
