
1 / 2
Pani doktorka mi poslala fotku z posledního ultrazvuku. Údajně to mám byt obličej. Já v tom bohužel nic nevidím ..... :-/
A ja ho tam vidim! 😉 Ale koukala jsem na to s primhourenyma očima 😀 Nektere obrazky tak viniknou jsem zjistila 😀
6. dub 2013
Taky hledám, ale nic jsem nenašla.