andelka
15. čer 2019
59 

Rybilka - testování plné překvapení

Ahoj maminky,

tak mám za sebou svou první zkušenost s testováním nějakého výrobku. Tedy já a 4 měsíční František. Když jsem šla do lékárny pro novou mastičku na dupku, odradila mě lékárnice od výrobku s rybím tukem prohlášením, že pokud ho chci na cesty (chtěla jsem něco v měkké tubě, ne v kelímku), tak že kvůli odéru se to nehodí. Už dříve jsem slyšela názory, že Rybilka je účinná, dobrá, ale smrdí. A to já fakt nerada. Ble.

Nedávno jsem na Modrém koníkovi narazila na možnost přihlásit se na testování Rybilky Neo, která by prý smrdět neměla. Zvědavost mi nedala, přihlásila jsem se, a byla vybrána. Nastalo očekávání balíčku. 🙂 Přijel kurýr a já nedočkavě vybalila zásilku. Obsahovala krém na zadeček 100ml a vlhčené ubrousky 72ks. Tuba přesně jakou jsem chtěla, ubrousky velikost, na kterou jsem zvyklá, vše v hezkém moderním bílém obalu s obrázkem velrybky.

Mast Rybilka Neo

Na mastičku jsem byla hodně zvědavá. Hádejte co jsem zjišťovala jako první? 😀 Jo, jestli nesmrdí. Po otevření jsem ji důkladně očichala a...nic. NIC. Vůbec není cítit rybinou. Ani maličko. Uf. Tak jsme ji začali používat. Mastička má krásnou krémovou, jemnou a lehkou konzistenci. Výborně se nanáší. Je jako pohlazení na dupku miminka. Syn měl celých 14 dní testování dupku jako z alabastru (a to kaká několikrát za den, je horko, a střídáme jednorázové plenky a látkové). Velmi mile mě překvapila a určitě u nás bude mít své stálé místo. Opravdu velká spokojenost 🙂

Vlhčené ubrousky Rybilka Neo 

Na ubrousky jsem byla taky zvědavá. Jsem totiž léta (kromě testera Františka mám ještě dvě starší děti) věrná především jedné značce. Jiné ubrousky mě zklamaly. Ovšem tyto ne. Jsou jemné, bez parfemace, napuštěné tak akorát. Zpočátku mi přišly spíše sušší, ale i přes tyto pochyby fungovaly bezvadně. Skvěle zachytily a očistily co měly.

Z obalu se vytahovaly poměrně dobře. Vždycky se mi povedlo vyndat jeden, maximálně dva kusy najednou. Což nevadilo, otírala jsem jimi prcka většinou po stolici, takže i ty dva ubrousky jsem použila. Fanouškova prdelka si rochnila blahem. Oba výrobky jsou velmi jemné k pokožce. A plus mají ubrousky za to, že je lze vyhodit i do wc pokud je to potřeba, protože jsou rozložitelné. 

S oběma testovanými výrobky jsem byla moc spokojená a zůstanou v naší domácnosti stálicí. Vřele doporučuji!