icon
11 / 373
hezký nápad, jak využít nepotřebné sklenice...
avatar

mám hoodně skleniček od Hami přesnídávek tak už vím co snimi udělám 🙂

3. pro 2012
avatar

aky schovávám od příkrmů a přesnídávek,právě na svícínky jsem myslela 🙂

14. zář 2013