icon
160 / 373
tomu říkám nádherně zabalený dárek...bych se ho bála otevřít :-)
avatar

Já bych ho ani neotvírala 🙂

5. lis 2012
avatar

Tohle je muj styl.

13. lis 2012
avatar
10. pro 2013