
47 / 60
Perfektní!!! Ta bílá je opravdu krásná. Mohu se zeptat na výšku? 🙂
22. zář 2013
andy21
autor@kejtykejla zítra změřím, já mám 165 a sklánět se nemusím 🙂 Ale až si holky jednou přivedou vysoké kluky... :D
22. zář 2013
@andy21 Děkuji moc za info 🙂 těším se na výsledek
22. zář 2013
výklenek č.2