
26 / 37
Zavinovačka do autosedačky :o) Skvělej vynález! a taky moc příjemná
Taky ji doma máme, úplně tu samou, akorát v modrém (vypůjčeno), takže když to bude princezna, tak snad se neurazí....🙂
9. lis 2010

Taky ji doma máme, úplně tu samou, akorát v modrém (vypůjčeno), takže když to bude princezna, tak snad se neurazí....🙂
tyto jsou nejkrásnější a nejlepší! 😵