
28 / 37
existuje tolik krásnejch oblečků a nemusej bejt růžový
my máme taky zatrhlou růžovou od taťky 😀 a je to pomalu nadlidsky ukol sehnat neco neutralniho 😀
2. lis 2010

my máme taky zatrhlou růžovou od taťky 😀 a je to pomalu nadlidsky ukol sehnat neco neutralniho 😀
😵 😵