
25 / 26
Naše vozidlo :-)) Už je doma, jen přední i zadní kola máme nafukovací a lepší ložiska :-)
angelina987
autorJe to Babyactive Picasso vzor č.5. V druhém albu jich mám víc, ale tento vyhrál 🙂
12. led 2011
luxusní
12. led 2011
no konečně 🙂 Krááásný 🙂
17. led 2011
krásný
10. únor 2011
Jé Já mám tento taky, jenom jiný vzor. Mám ho po malém když jede malá sama. Jinak potřebuji ten dvojkočár.
16. dub 2011
angelina987
autorAhoj Evi, jj viděla jsem ho na fcb 🙂
17. dub 2011
můžu se zeptat co je to za kočárek???je moc hezký 🙂