icon
25 / 26
Naše vozidlo :-)) Už je doma, jen přední i zadní kola máme nafukovací a lepší ložiska :-)
avatar

můžu se zeptat co je to za kočárek???je moc hezký 🙂

12. led 2011
avatar

Je to Babyactive Picasso vzor č.5. V druhém albu jich mám víc, ale tento vyhrál 🙂

12. led 2011
avatar

luxusní

12. led 2011
avatar

no konečně 🙂 Krááásný 🙂

17. led 2011
avatar

krásný

10. únor 2011
avatar

Jé Já mám tento taky, jenom jiný vzor. Mám ho po malém když jede malá sama. Jinak potřebuji ten dvojkočár.

16. dub 2011
avatar

Ahoj Evi, jj viděla jsem ho na fcb 🙂

@masarka

17. dub 2011