icon
8 / 35
Chvilka po porodu, už na JIP
avatar

moc ti gratuluju--)))

23. únor 2011
avatar

gratuluji,sluší vám to....

23. únor 2011
avatar

krásné 🙂

23. únor 2011
avatar

velika gratulace, Nikolka je krasnoucka 🙂

25. únor 2011
avatar

Holky moc vám to spolu sluší krááása. Moc gratuluji.

26. únor 2011
avatar

holky, moc vám to opravdu sluší...gratuluju!

27. únor 2011
avatar

Gratuluju🙂

12. bře 2011
avatar

Gratuluji, malá je krásná, tuším, že je to nemocnice břeclav?

13. bře 2011
avatar

@syll. Ano ano, je to Břeclav 🙂

13. bře 2011
avatar

taky jsi rodila císařem? 🙂

13. led 2012
avatar

@kotatko_nikolka jj, taky 🙂

13. led 2012
avatar

@angelina987 a zůstalo ti bříško?

14. led 2012
avatar

Myslím, že ani ne, to už je vánoční špek :D

14. led 2012