
8 / 35
Chvilka po porodu, už na JIP
gratuluji,sluší vám to....
23. únor 2011
krásné 🙂
23. únor 2011
velika gratulace, Nikolka je krasnoucka 🙂
25. únor 2011
Holky moc vám to spolu sluší krááása. Moc gratuluji.
26. únor 2011
holky, moc vám to opravdu sluší...gratuluju!
27. únor 2011
Gratuluju🙂
12. bře 2011
Gratuluji, malá je krásná, tuším, že je to nemocnice břeclav?
13. bře 2011
angelina987
autor@syll. Ano ano, je to Břeclav 🙂
13. bře 2011
taky jsi rodila císařem? 🙂
13. led 2012
angelina987
autor@kotatko_nikolka jj, taky 🙂
13. led 2012
@angelina987 a zůstalo ti bříško?
14. led 2012
angelina987
autorMyslím, že ani ne, to už je vánoční špek :D
14. led 2012
moc ti gratuluju--)))