
1 / 2
23.6.2010 Odpolední moč, 29DC
vidím ducha??? nebo se mi to zdá?? mě se to tak zdálo i u nás, že vidím a nevidím... a teď už vidím... 😀
23. čer 2010
tak taky si nejsem jista.. 🙂 Uplne slaboucky duch nebo halucinace.. 😉 drzim palce!
23. čer 2010
taky vidííím 🙂
23. čer 2010
Vidím🙂
23. čer 2010
Vidím, ale musela jsem chvíli brejlit,
25. čer 2010
No duch tam je ;) - tak držim palce, aby pěkně čárečka zesílila 🙂