
2 / 2
25.6.2010 31 DC - čárka roste :-))
angelina987
autorBreber děkuju, ve zkutečnosti vypadá ještě líp 🙂)
25. čer 2010
je tam!!!!AŤ SÍLÍÍÍÍÍ ještě o hodně víc,tfuj,tfuj držím palce... 🙂
25. čer 2010
hezký! taková hezká čárečka
25. čer 2010
potichoučku GRATULUJU !!! ♥
25. čer 2010
Hezká čárečka... 🙂 Držím palečky 🙂
25. čer 2010
Jééé moc gratuluju a přeju at všechno probíhá krásně bez problémů!! ♥
28. čer 2010
@angelina987 jsou tam jsou jsou jsou
6. črc 2010
krasavice...držím palce🙂