icon
2 / 2
25.6.2010 31 DC - čárka roste :-))
avatar

krasavice...držím palce🙂

25. čer 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Breber děkuju, ve zkutečnosti vypadá ještě líp 🙂)

25. čer 2010
avatar

je tam!!!!AŤ SÍLÍÍÍÍÍ ještě o hodně víc,tfuj,tfuj držím palce... 🙂

25. čer 2010
avatar

hezký! taková hezká čárečka

25. čer 2010
avatar

potichoučku GRATULUJU !!! ♥

25. čer 2010
avatar

Hezká čárečka... 🙂 Držím palečky 🙂

25. čer 2010
avatar

Jééé moc gratuluju a přeju at všechno probíhá krásně bez problémů!! ♥

28. čer 2010
avatar

@angelina987 jsou tam jsou jsou jsou

6. črc 2010