Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
annulinka
31. srp 2010

Jak jsme se začli snažit ..

Začátkem roku 09 jsem ze zdravotních důvodů vysadila HA ( vysoký tlak, bušení srdce, dr. hrozila prášky na tlak), no pak jsme si nějakou chvíli dávali pozor ..

pak v létě přišlo rozhodnutí, že bychom si mohli pořídit miminko, a začli se snažit naplno ;) ze začátku jsem stále běhala do lékárny pro testíky a nedočkavě testovala.. Ms chodila více méně pravidelně , ale na podzim už ne e , těhu nebylo, tak jsem naklusala k dr. a přišel koloběh agulotinu.. Dr. pojal podezření na PCO , ale nic moc s tím neudělal , jen mi na nový rok (po vyšetření na endokrinologii, PCO potvrzeno) dal proveru, aby se srovnal cyklus.. to sice zabralo ale když není ovulka , nemůže být ani mimi.. po proveře se dostavily pouze deprese,a tak jsem ji vysadila..

no a od začátku letošního léta jsem v podstatě čekala až se dr. vrátí z dovolené.. takže jsme se za ten rok snažení ani o píď nepohli..

došla mi trpělivost a objednala jsem se na konzultaci do pronatalu na 21.9.  - už aby to bylo .

  Ahoj je mě úplně jasné jak se musíš cítit přeji hodně štěstí ve snažení a at se brzy dočkáš toho vytouženého drobečka,nebo drobečků.

  31. srp 2010

  moc děkuju 🙂 poslední dobou mi to už trošku leze na mozek .. ale posun je posun 🙂

  31. srp 2010

  @annulinka Takže to vyšlo samo i bez doktorů?

  29. zář 2010

  @petka21 nakonec joo, byla jsem objednaná na ko do pronatalu , a víkend před tím jsem našla // , takže hned krev u dr. a zrušení kontroly v pronatalu 😀

  29. zář 2010

  No to je super,tak to má být 🙂 Jsme na tom trošku podobně i když jinak 🙂

  29. zář 2010

  @petka21 tak si říkám že to bylo hlavně o tom že jsem se uklidnila a že už se po roce začlo něco dít..🙂

  29. zář 2010

  No já kdybych věděla,že mám bloklou pánev a moje gyndařka ví o Mojžíšové metodě,že jejím pacientkám některým taky pomohla,mohla sem být těhu dřív,ale co si člověk sám nezajistí,tak nemá :/ Takže po dvou narovnáních v době ovulky jsem otěhu hned napoprvé :D Sice šok,ale o to příjemnější 🙂

  29. zář 2010

  ty jo, 🙂 taky jsem se na to odblokování chystala, a nakonec to nebylo potřeba .. nejvíc mě dostalo , že jsem si fakt myslela, že to bez zásahu dr. nepůjde..

  29. zář 2010