anta
4. srp 2010
Honzíkova cesta od 2. ročku:o))

1

2

2

1

2


1





2

2


2

1

1

1



1

1


1


1 1





1


1

1

2 2

1


1 1

1 1


1


1 1

1

1

2 1

1 1

1

2 1




1



1

1

1 1

1


1


1

1

1

1 1










1

1 2



1 1














1

1


1





1






ty jo ten muj cvrcek ma 12kg200
meli jsme nejaky problemy s jidlem, ale uz je to dobry, ale pribira pomaloucku a vsechno hned vybeha.chvili se nezastavi. no on nikdy moc macaty nebyl...
15. říj 2010
moc hezky fotky, je to fesak Honzulak!!! takova zmena od ty doby co jsem vas nevidela!!!