icon
1 / 1
avatar

Akorát jsem tedrikala.klukům jak jsme dlouho neměli polévku 🙂

14. črc 2016
avatar

u nás to je teda obráceně ve vedrech jede hlavbně polévka..sice ne vařící, ale teplá jo a pak nikdo většinou nechce druhé ..mno tak nevím :/

14. črc 2016