astrid_sk
autor@sandrakolecarova teda, o tom som este nepocula 🙂 I ked pravda ze som tusim niekde videla reklamu na podobne velke vankuse a reklamovane boli len na spanie, zato kohokolvek bez rozdielu. Tusim boli este vacsie nez tento moj.
10. říj 2019
@astrid_sk tak to se musim podivat, bezva tip na dárek 😂
10. říj 2019
Moje obě děti takto na něm spí 😂 někdy i oba na jednom 😂
10. říj 2019

Můj používá manžel 😂 stejně jako na fotce chlapeček 😁 Neusne bez něj, má už druhý a prý na Vánoce chce nový 😂