
12 / 19
11tt + 0, první UTZ s budoucím tatínkem, prďolka se krásně hýbal a nožičkama se odrážel o stěnu dělohy
😵 😵 😵 fantazie 😵 jeden z nejkrásnějších utz které jsem viděla 😵 s jedinečnou spirálkou 😵 jůůůů 😵
16. kvě 2011
@azeretka to nevím.. 🙂 je to pupečník myslím, že ano? - my ho tam takhle vůbec neviděli - to asi jen pan doktor 😅 Já jen že to tak krááásně vypadá 😵 až symbolicky 😵 a kdyby něco znamenalo, tak být to moje mimí, určo bych si myslela, že něco krásného a šťastného 😉 přestože snad každé mimí umí maminku báječně vyčerpat 😀
17. kvě 2011
jeeeeej Terinka moja zlata, je to nadhera 🙂 aj ja chceeeeeeeeeem 😀