no sama jsem zvědavá jak se osvědčí 🙂 ... viděla jsem ho ,,venku,, u maminek jen asi 2x .. moc jich nejezdí ... my potřebovali něco do terénu v neutrálním vzhledu i barvě a praktických vlastností :D a to splnil jen tento 🙂 ale manžel je nadšený už se těší jak prý pojedem na hory :D
@babuna My ho taky koupili. V našem okolí jich jezdí docela dost těch tmavě hnědých, což je asi i tento (i když na fotce nevypadá, ale nevybavuju si, že bych viděla v nabídce světle hnědý)? Vybrali jsme ten bordó, to byla pro mě láska na první pohled 🙂 Tak snad nám oběma bude dobře sloužit 🙂
jéé 🙂 mno i v té fialové je to parádní 🙂 mno byl i světle jako bílá káva - ale to v Ostravě není zrovna praktické :D pak je modrý, tmavý a světlý, pak se dělá myslím červený .. jsem ráda, že s ním máte takové parádní zkušenosti 🙂 už se moc těším na procházky 🙂


Nejlepsi kocar 🙂