
36 / 104
at zije samospoust
kočky všechny tři !! 🙂
8. srp 2010
jste nááááádhernýýýý holky :o)))
8. srp 2010
Baju, vy jste vsechny tri holky uplne dokonaly 😵
8. srp 2010
bajunka
autorDekuji moc moc, sak to dalo praci 🙂 nez jsem se namalovala holky nastrojila a nejhorsi bylo to foceni spousta jich je rozmazanych,ale par se jich povedlo....nasledne se Nelinda totalne pokajdila(budiz ji odpusteno nebyla uz 4 dny) 🙂)) ale nahodila i to hezke obleceni pri prebalovani Ninus zacla pistet ze chce curat a to uz jsme holt nestihly tak ta si ty saticky zas pocurala...ale jinak pohoda, jeste si s tim trochu pohraju a hodim par i na FB
8. srp 2010
Moc vám to sluší 😵
15. srp 2010
krasneeeeeee,nechapu,jak jste to vyfotila na samospout,proste uzasne ;)
19. říj 2010
Baju, jste krásné, všechny tři!!
12. únor 2011
prostě jedním dechem nádherné holčičky a všechny fotky.)