icon
74 / 104
avatar

a modelka je nádherná 🙂

7. únor 2011
avatar

Nááádherná fotka, šmrncovní !

10. únor 2011
avatar

No tak ta nemá chybu! Kde bereš ty čelenky, kytičky atd???

10. únor 2011
avatar
bajunka
autor

@nikulka83 děkují, to jsem nakupila teď v Anglii v primarku mají to tam za librumax libru a půl, prostě pakatel narozdíl od nás, já jsem na takové blbinky, mám doma už kytiček neskutečné množství, u nás jsem kupovala třeba v Kikku nebo Takku

11. únor 2011