
7 / 60
sluší moc
19. čer 2010
bajunka
autorděkuji, to je asi posledni večeře na dlouhou dobu, tak jsem se musela vyfiknout 🙂
19. čer 2010
😵 chci byt zase tehotnáá 😅
19. čer 2010
bajunka
autorNonevim,Alčo..20 kilo navrch ja se zas už těším až budu mít mimi v naruči a pomalu začnu splaskávat a snad mi z toho nehrábne
19. čer 2010
zrovna dnes jsem na tebe myslela, jak to s tebou vypadá 🙂 Tak se drž!
19. čer 2010
Jsi kost!
10. srp 2010
Tak už to mámfakt za pár ...DOUFÁMMM