icon
7 / 60
avatar
bajunka
autor

Tak už to mámfakt za pár ...DOUFÁMMM

19. čer 2010
avatar

sluší moc

19. čer 2010
avatar
bajunka
autor

děkuji, to je asi posledni večeře na dlouhou dobu, tak jsem se musela vyfiknout 🙂

19. čer 2010
avatar

😵 chci byt zase tehotnáá 😅

19. čer 2010
avatar
bajunka
autor

Nonevim,Alčo..20 kilo navrch ja se zas už těším až budu mít mimi v naruči a pomalu začnu splaskávat a snad mi z toho nehrábne

19. čer 2010
avatar

zrovna dnes jsem na tebe myslela, jak to s tebou vypadá 🙂 Tak se drž!

19. čer 2010
avatar

Jsi kost!

10. srp 2010