
5 / 74
I teta Ája se přijela podívat na synovečka :-)
Pavli, po porodu vypadáš super, ostatně jako vždy a Andy to taky moc sluší, že pozdravujeme ;) A malej je kouzelnej, přejeme hlavně zdravíčko Vám oběma.
15. čer 2011
bambina007
autor@tesinka Děkujeme...Andy to vyřídím 😉
15. čer 2011
krásná fotečka, nádhernej chlapák
15. čer 2011
je na maminku podobnej a tobě to taky moc sluší