
6 / 74
Dneska jdeme domůůůů....jupíííí... :-) to jsem nečekali ani ve snu :-D
Komentář byl odstraněný
Moc moc moc gratulujeme k tak rychlému odchodu domů! 😵 Co bych za to dala, když budu mít doma malou Lucinku - ještě jsme bez sebe nebyly ☹.
17. čer 2011
* krásný kulíšek *
17. čer 2011
bambina007
autor@flagicka já jsem měla jednu kabelu jen pro Maxíčka, včetně deky, zavinovačky, všech oblečků atd. 😀 ale já jsem extrém 😀
19. čer 2011
@bambina007 ale nejsi...já budu také mít svoje oblečky 🙂
19. čer 2011
ty jsi měla v porodnici svoje oblečky na malého?🙂 také o tom přemýšlím,že bych si pak vzala své....