
11 / 74
Maxíček nám vyšel v novinách...foto z nemocnice pro Pardubický deník :-)
týý jo rodila jsi vůbec????🙂
19. čer 2011
vypadáš skvěle 😉 a malý je nádherný 🙂
20. čer 2011
nááádhera!!!!!!
2. črc 2011
Mooc vám to tady s Maxíčkem sluší.
5. črc 2011
no jako po porodu rozhodně nevypadáte 🙂
15. srp 2011
krasny a ta soupravicka je peckova 🙂
ja uchanim neco podobneho pro brachu-ted se mu to narodilo-kde bych to sehnala?dekuji
12. bře 2013
krásná fotka, já na té své vypadám děsně vyčerpaně