icon
11 / 74
Maxíček nám vyšel v novinách...foto z nemocnice pro Pardubický deník :-)
avatar

krásná fotka, já na té své vypadám děsně vyčerpaně

19. čer 2011
avatar

týý jo rodila jsi vůbec????🙂

19. čer 2011
avatar

vypadáš skvěle 😉 a malý je nádherný 🙂

20. čer 2011
avatar

nááádhera!!!!!!

2. črc 2011
avatar

Mooc vám to tady s Maxíčkem sluší.

5. črc 2011
avatar

no jako po porodu rozhodně nevypadáte 🙂

15. srp 2011
avatar

krasny a ta soupravicka je peckova 🙂
ja uchanim neco podobneho pro brachu-ted se mu to narodilo-kde bych to sehnala?dekuji

12. bře 2013