icon
13 / 74
avatar

Jejda tady vypadá jak velkej. Tak krásně se tváří 🙂 a rozkošně spinká ( i na té první fotečce)

21. čer 2011
avatar

hezké....🙂

22. čer 2011
avatar

je nádherný 🙂

22. čer 2011
avatar

Nádherný chlapeček, moc gratuluji ařeji hlavně hodně zdravíčka 🙂

22. čer 2011
avatar

;o)) Moc gratuluji ;o))

23. čer 2011
avatar

je krásný Maxíček

5. črc 2011