
14 / 74
Frajírek Maxíček jede poprvé do poradny... :-)
fešák 🙂
23. čer 2011
teda to je ale fešák! moc pěknej chlapeček 🙂
23. čer 2011
Má nádherný kukadla 🙂
23. čer 2011
Teda holky mate se na co tesit ;o)) Dalsi fesak ;o))
23. čer 2011
Ježišku ten je nádherný🙂
24. čer 2011
@bambina007 No ... Jako je úžasnej, a má krásné jméno ...
19. črc 2011
To je ale fešák
31. črc 2011
to je teda frája 😉 je nádherný 🙂 ...
6. zář 2011
nádherný miminko!
26. únor 2012
Nadhernej!! A ten kukuc! Povedl se vam!!! 🙂