icon
14 / 74
Frajírek Maxíček jede poprvé do poradny... :-)
avatar

Nadhernej!! A ten kukuc! Povedl se vam!!! 🙂

23. čer 2011
avatar

fešák 🙂

23. čer 2011
avatar

teda to je ale fešák! moc pěknej chlapeček 🙂

23. čer 2011
avatar

Má nádherný kukadla 🙂

23. čer 2011
avatar

Teda holky mate se na co tesit ;o)) Dalsi fesak ;o))

23. čer 2011
avatar

Ježišku ten je nádherný🙂

24. čer 2011
avatar

@bambina007 No ... Jako je úžasnej, a má krásné jméno ...

19. črc 2011
avatar

To je ale fešák

31. črc 2011
avatar

to je teda frája 😉 je nádherný 🙂 ...

6. zář 2011
avatar

nádherný miminko!

26. únor 2012