
15 / 74
Maminka mě občas rozčílí, tak jí musím ukázat, že umím i brečet :-D
bambina007
autor@alz no jsem na něj zvědavá, co se z něj vyloupne 😀
7. črc 2011
copak jste mu provedli strašnýho? 😀
8. črc 2011
bambina007
autor@luucia Luci, dali jsme ho do kočárku 😀 ale než dojedeme do výtahu, tak je klid 😀
30. črc 2011
krasna fotka
31. črc 2011
ten je nááááádhernej🙂
1. srp 2011
bambina007
autorděkujeme 😉
2. srp 2011
haha, ta fotka je dokonalá a prvně jsme ani nevěděla, jestli se směje nebo brečí 🙂) a je to kus chlapa, jednou z něj budou holky šílet 🙂
15. srp 2011
tak to je super fotka !!! A to tričko mu tak sluší to je fakt boží :D
6. zář 2011
tahle fotka je skvělá!
13. pro 2011
TEN JE TAK NÁDHERNEJ!!!!!!TO BUDE CHLAP🙂