icon
15 / 74
Maminka mě občas rozčílí, tak jí musím ukázat, že umím i brečet :-D
avatar

TEN JE TAK NÁDHERNEJ!!!!!!TO BUDE CHLAP🙂

7. črc 2011
avatar

@alz no jsem na něj zvědavá, co se z něj vyloupne 😀

7. črc 2011
avatar

copak jste mu provedli strašnýho? 😀

8. črc 2011
avatar

@luucia Luci, dali jsme ho do kočárku 😀 ale než dojedeme do výtahu, tak je klid 😀

30. črc 2011
avatar

krasna fotka

31. črc 2011
avatar

ten je nááááádhernej🙂

1. srp 2011
avatar

děkujeme 😉

2. srp 2011
avatar

haha, ta fotka je dokonalá a prvně jsme ani nevěděla, jestli se směje nebo brečí 🙂) a je to kus chlapa, jednou z něj budou holky šílet 🙂

15. srp 2011
avatar

tak to je super fotka !!! A to tričko mu tak sluší to je fakt boží :D

6. zář 2011
avatar

tahle fotka je skvělá!

13. pro 2011