
16 / 74
24. den s maminkou a babičkou na procházce ;-)
No úplně čučím...krásná mamča...doufám že to bude takhle i u nás ;o)
7. črc 2011
bambina007
autor7. črc 2011
super postavička🙂
7. črc 2011
Pavli, pak mi dáš recept, jak vypadat po porodu tak brzo takhle úžasně 🙂
8. črc 2011
Ty že jsi rodila? nevěřím!!!!! 😀 😀 😀
8. črc 2011
to ma nekdo stesti, kdyz takhle vypada po porodu 🙂!
8. črc 2011
fakt sluší!!!! jsi krásná mamka úžasnýho mimina 🙂
8. črc 2011
Moc Vám to s Maxíčkem sluší, jsi krásná maminka.
9. črc 2011
bambina007
autorholky, děkujeme a jinak mám ještě + 3 kg a ráda bych měla dole celkem 6...tak uvidíme, zda to půjde dolů...
9. črc 2011
pěkné...snad po- porodu také půjdou kg dolů....
10. črc 2011
mamince to mooc sluší 🙂
12. črc 2011
Krásná mamka!!! Tvůj muž má asi zbrojní pas, co? 🙂
15. črc 2011
vypadáš skvěle.. a malej je opravdu překrásnej🙂