icon
16 / 74
24. den s maminkou a babičkou na procházce ;-)
avatar

vypadáš skvěle.. a malej je opravdu překrásnej🙂

7. črc 2011
avatar

No úplně čučím...krásná mamča...doufám že to bude takhle i u nás ;o)

7. črc 2011
avatar

@lukyte děkuji a určitě bude 😉
@alenv děkuji 😉

7. črc 2011
avatar

super postavička🙂

7. črc 2011
avatar

Pavli, pak mi dáš recept, jak vypadat po porodu tak brzo takhle úžasně 🙂

8. črc 2011
avatar

Ty že jsi rodila? nevěřím!!!!! 😀 😀 😀

8. črc 2011
avatar

to ma nekdo stesti, kdyz takhle vypada po porodu 🙂!

8. črc 2011
avatar

fakt sluší!!!! jsi krásná mamka úžasnýho mimina 🙂

8. črc 2011
avatar

Moc Vám to s Maxíčkem sluší, jsi krásná maminka.

9. črc 2011
avatar

holky, děkujeme a jinak mám ještě + 3 kg a ráda bych měla dole celkem 6...tak uvidíme, zda to půjde dolů...

9. črc 2011
avatar

pěkné...snad po- porodu také půjdou kg dolů....

10. črc 2011
avatar

mamince to mooc sluší 🙂

12. črc 2011
avatar

Krásná mamka!!! Tvůj muž má asi zbrojní pas, co? 🙂

15. črc 2011