icon
17 / 74
babička Ivetka...
avatar

máme stejný kočárek.jinak maxiček je moc pěkné mimi s moc pěkným jménem 🙂

7. črc 2011
avatar

@petamaskova děkujeme...a jsi spokojená? já zatím moooc 😉

7. črc 2011
avatar

@bambina007 asi takhle,je hezký,moderní ale malý.malý asi půjde už do sportáku,my už máme 68cm a nožky skoro venku 🙂

8. črc 2011
avatar

@petamaskova jsem sama zvědavá, kdy vytáhneme sporťák my 😀

9. črc 2011
avatar

babička je fešanda 🙂

14. dub 2012