icon
20 / 74
Hračky...nehračky...šmoulové jsou nej ;-)
avatar

to je dobrý!!!🙂

13. črc 2011
avatar

Kouzelný! Včera jsem taky Marianu přistihla, jak se už otáčí za televizí 🙂

13. črc 2011
avatar

tak to šlo rychle,.. pravej chlap - už kouká na telku 🙂

13. črc 2011
avatar

naprosto stejná pozice je u nás😀

13. črc 2011
avatar

tak to radeji zkouet nebudu, staci nam uz dva zavislaci na pohadkach 😀! Ja televizi nesnasim, ale nekdy fakt uz nic jineho nezabira...bohuzel...Kdyz clovek musi uvarit, neco vyridit po telefonu atd...

13. črc 2011
avatar

U nás taky stejný 😀 . No mám z toho výčitky , asi televizi pouštět nebudem 😀

27. črc 2011