icon
27 / 74
Náš Snoopy ;-)
avatar

ten se ale vybarvuje do krásy maminko🙂 má super pohled

21. srp 2011
avatar

no to je bobíšek 🙂fešák

21. srp 2011
avatar

Pavli ten se změnil ... je nádherný, fakt z něho roste krásný klučina. Je na něm vidět, že už hezky vnímá ... 🙂

21. srp 2011
avatar

Malej je jako obrazek 😉 Fakt krásnej bobík 🙂

21. srp 2011
avatar

* krásňoučký *

22. srp 2011
avatar

to je frajer.) moc hezký chlapeček..

26. srp 2011
avatar

Děkujeme moc 😉

26. srp 2011
avatar

Normálně se mi zdá, že je Maxíček celá maminka 🙂

29. srp 2011