
27 / 74
Náš Snoopy ;-)
no to je bobíšek 🙂fešák
21. srp 2011
Pavli ten se změnil ... je nádherný, fakt z něho roste krásný klučina. Je na něm vidět, že už hezky vnímá ... 🙂
21. srp 2011
Malej je jako obrazek 😉 Fakt krásnej bobík 🙂
21. srp 2011
* krásňoučký *
22. srp 2011
to je frajer.) moc hezký chlapeček..
26. srp 2011
bambina007
autorDěkujeme moc 😉
26. srp 2011
Normálně se mi zdá, že je Maxíček celá maminka 🙂
29. srp 2011
ten se ale vybarvuje do krásy maminko🙂 má super pohled