
31 / 74
a na dece jsem už dělal kravinky...to je mojeee :-p
to je krasavec a vtipálek😀
27. srp 2011
🙂 vysmátý🙂
27. srp 2011
No tady je náááádhernej 🙂
28. srp 2011
bambina007
autorjj...opičák je to 😀
28. srp 2011

to je krasavec a vtipálek😀
🙂 vysmátý🙂
No tady je náááádhernej 🙂
jj...opičák je to 😀
🙂To je komediant...prvě ksichtíky a pak rohlík na tváři...je parádní 😉