icon
42 / 74
Babička mi ještě koupila mého oblíbeného Šmoulíka a já z toho nějak usnul :-)
avatar

frajer.....🙂

18. zář 2011
avatar

😀 skvělá fotka.. kocour

19. zář 2011
avatar

to je frajer🙂 on už tak sedí?

19. zář 2011
avatar

Ten je krásnej.. A jak je vyfiknutej 🙂 Přesně tenhle styl zbožňuju 🙂 Můžu se jen zeptat, kde jste koupili ty frajerský brejle?

4. říj 2011