
44 / 74
a pak jsem si i já sám zkoušel čmáry, čmáry :-D
tý jo, takhle drží pastelku Jiřík ve dvou letech .... z Maxíka roste moc šikovný klučina. 🙂
19. zář 2011

tý jo, takhle drží pastelku Jiřík ve dvou letech .... z Maxíka roste moc šikovný klučina. 🙂
To je šikulka 🙂