
47 / 74
Tak tady má Maxíček poprvé v puse něco jinýho než mateřský mlíko. Prvni krmeni masakr, druhý už lepší, pomohl trik s dudanem po každé lžičce ... a dneska už otvíral pusu, polykal sám a dožadoval se dalších lžiček :-)
přídávám se k hhranolce, je fakt krásný 🙂 až vyroste, budete muset odhánět holky 😀
9. lis 2011
jaktoze uz prikrmujete? Ja myslela, ze mlicko staci, ne? Ale je to fesak a ten uces ma styl! 🙂
9. lis 2011
jé to je fešák..juj a už přikrmuješ?
21. lis 2011
29. lis 2012
🙂 stejne musim rict, ze je to krasavec 🙂 moooc se vám povedl !!!