
67 / 74
Maxíček čepičár ušatýýý :-D
bambina007
autor@alenv Ali je z Lindexu 😉 jinak děkujeme 😉
9. únor 2012
@bambina007 no,ale v mé velikosti zřejmě nevyrábějí😀😀
9. únor 2012
no bomba frajer
10. únor 2012
jéé taky máme. 🙂
29. lis 2012
krásný chlapeček 🙂
29. lis 2012
ty jo ten se vám fakt povedlll.. a mimochodem krásna mikčo bunda.. tu bych brala taky😀